Mównica z mikrofonem i stół prezydialny w UKSW

Przedstawiamy piękny zestaw – multimedialna mównica ANTICA z regulacją, mikrofonem i ekranem na froncie oraz multimedialny, dopasowany stół prezydialny wykonane przez Awarts dla Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Mównice multimedialne, mównice z mikrofonem i regulacją i stoły prezydialne Awarts

Multimedialne mównice firmy Awarts to najlepsze, uniwersalne rozwiązania do konferencji i prelekcji. Nasze mównice zawsze wyposażamy w mikrofon i lampkę LED toteż stanowią one gotowy do użytkowania produkt. 

Dodatkowo, w naszych mównicach znajdziecie zawsze panel przyłączeniowy, który krótko mówiąc nazywamy MEDIABOXEM.

Klienci na całym świecie doceniają nasze mównice. W naszej ofercie mamy zarówno multimedialne mównice, jak i stoły prezydialne do wszystkich krajów. 

Obsługujemy takie instytucje jak uczelnie, banki, centra konferencyjne, instytucje rządowe, jak również firmy integratorskie z rynku AV oraz meblowego.
Wśród naszych klientów są między innymi (jako przykład): Uniwersytet Warszawski (Polska), Politechnika Wrocławska, Uniwersytet w Mons (Belgia), Akademia Rolnicza w Krakowie. Instytucje państwowe – jako przykład – Wojskowy Instytut Medyczny, jednostki wojskowe, instytucje rządowe w Polsce, Rwandzie, jak również na Litwie. 

Jednym z naszych podstawowych produktów jest mównica Empora używana na przykład w Kancelarii Premiera RP.

Dodatkowo – nasze produkty użytkują tacy klienci jak Samsung, czy Aramco. Także Bank Millenium, Alior Bank, AON, KGHM, NEC. Także hotele posiadają produkty firmy Awarts – Hotel Sheraton, Hotel Novotel, Hotel Bania.

Faktem jest, że w naszej ofercie posiadamy także stoły prezydialne. Są one w kolorystyce i wykończeniu dopasowanym do mównic tak, aby całość stanowiła komplet. Nasze stoły do konferencji prasowych mogą być oczywiście wyposażone w multimedia w stopniu nie mniejszym niż mównice. Modele można zresztą dowolnie zestawiać, ponieważ design naszych produktów jest uniwersalny.

Wszystkie nasze mównice możemy dostosować do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nade wszystko dbamy o zadowolenie naszych klientów. Zarówno mównice jak i stoły do konferencji prasowych naszej produkcji (Awarts) mogą posiadać regulacje, dowolne kolory, a także dostosowane wyposażenie.

W przypadku zainteresowania naszymi produktami – zapraszamy do kontaktu bezpośredniego – zawsze chętnie doradzimy w kwestiach wyposażenia. Dzięki temu mównica oraz stół prezydialny, które wybierzecie – będą służyć przez lata i pięknie prezentować się w Państwa sali konferencyjnej.

Więcej o naszych produktach: link