STÓŁ DO KONFERENCJI PRASOWYCH

ANTICA

Wszystkie modele mogą być wyposażone w dodatkowe elementy, takie jak mikrofony, lampy, ekrany lub inne elementy regulacji. Stoły mogą być pomalowane na dowolny kolor z palety RAL lub wykończone okleiną, szkłem lub chromowane.

Antica

pochylone nogi
są charakterystyczne dla tego projektu, który odnosi się także do kształtu mównicy Antica. Konstrukcja nośna wraz z nogami wykonana jest w całości ze stali malowanej proszkowo. Zarówno góra, jak i front mogą być wykończone innym materiałem – drewnem, lakierem, szkłem.

WYBIERZ

DODATKOWE AKCESORIA I WYKOŃCZENIE

Akcesoria i funkcjonalności

Wszystkie modele mogą być wyposażone m.in. w:

  • mikrofony
  • lampki LED
  • ekrany dotykowe
  • kasetki przyłączeniowe – mediaboxy
  • dodatkowe gniazda
  • regulacje
  • logo na froncie

Wybierz kolor i wykończenie

paleta RAL

Standardowe kolory mównic: 9003; 7004; 7037; 7016.

wykończenie

Standardowe wykończenie mównicy jest matowe.
Elementy nośne wykonane są ze stali konstrukcyjnej, malowanej proszkowo. Pulpit wykonany z corianu (staron lub kerrock) frezowanej płyty MDF, laminowanej lub wykończonej wzorem drewna.

Przedstawiona powyżej paleta RAL zawiera wybór najpopularniejszych kolorów w naszej ofercie. Możesz wybrać dowolny kolor z palety RAL, ale sprawdź czy jest dostępny.

Pokazany powyżej wzór forniru jest przykładem. Decydując się na fornir wybierz właściwy i daj nam znać. Sprawdzimy, czy jest dostępny.

Prezentowane kolory i materiały mogą się różnie wyświetlać – w zależności od urządzenia. Zawsze sprawdzaj, czy wybrany kolor/wykończenie jest tym, którego pragniesz.

PRZYKŁADY

użycia

JAK KUPIĆ

ZAPYTAJ O WYCENĘ

jak kupić mównicę

Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z zakładkami: FAQ & WARUNKI. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i przygotujemy ofertę.

AWARTS
03-107 Warszawa, Polska
ul. N.Gąsiorowskiej 12b
(+48 22) 425 91 06
(+48) 601 060 472
info@awartsgroup.com
2019-10-10-AWARTS-logotyp-jasne-tlo-150x150