stół do konferencji prasowych

Antica

Wszystkie modele mogą być wyposażone w dodatkowe elementy, takie jak mikrofony, lampy, ekrany lub inne elementy regulacji. Stoły mogą być pomalowane na dowolny kolor z palety RAL lub wykończone okleiną, szkłem lub chromowane.

Antica

pochylone nogi

są charakterystyczne dla tego projektu, który odnosi się także do kształtu mównicy Antica. Konstrukcja nośna wraz z nogami wykonana jest w całości ze stali malowanej proszkowo. Zarówno góra, jak i front mogą być wykończone innym materiałem – drewnem, lakierem, szkłem.

wybierz

dodatkowe akcesoria i wykończenie

Akcesoria i funkcjonalności

Wszystkie modele mogą być wyposażone m.in. w:

  • mikrofony
  • lampki LED
  • ekrany dotykowe
  • kasetki przyłączeniowe – mediaboxy
  • dodatkowe gniazda
  • regulacje
  • logo na froncie

Wybierz kolor i wykończenie

paleta RAL

Standardowe kolory: 9003; 7004; 7037; 7016.

wykończenie

Standardowe wykończenie jest matowe.

Elementy nośne wykonane są ze stali konstrukcyjnej, malowanej proszkowo. Pulpit wykonany z corianu (staron lub kerrock) frezowanej płyty MDF, laminowanej lub wykończonej wzorem drewna.

Przedstawiona powyżej paleta RAL zawiera wybór najpopularniejszych kolorów w naszej ofercie. Możesz wybrać dowolny kolor z palety RAL, ale sprawdź czy jest dostępny.

Pokazany powyżej wzór forniru jest przykładem. Decydując się na fornir wybierz właściwy i daj nam znać. Sprawdzimy, czy jest dostępny.

Prezentowane kolory i materiały mogą się różnie wyświetlać – w zależności od urządzenia. Zawsze sprawdzaj, czy wybrany kolor/wykończenie jest tym, którego pragniesz

Przykłady

użycia

JAK kupić

zapytaj o wycenę

Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z zakładkami: FAQ & WARUNKI. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i przygotujemy ofertę.