Mównice Awarts wyposażone w logo przestrzenne 3D

Mównice wykonane przez Awarts mogą być wyposażone w logo przestrzenne 3D

W naszych mównicachtosujemy wiele rozwiązań. Na zlecenie klienta możemy wykonać logo na froncie, które będzie:

umocowane na stałe (przyklejone)

umieszczane na froncie na specjalny system magnesowy

logo płaskie – jako wydruk solwentowy wielobarwny lub wykonane z folii

logo przestrzenne (3D) jedno lub wielobarwne.

Do tego ostatniego rozwiązania stosujemy zarówno materiały mineralno-akrylowe, jak i technologię cięcia laserowego, a nawet wydruku UV.

Zachęcamy do kontaktu z nami, zawsze służymy pomocą i wsparciem w zakresie dokonania najlepszego wyboru.

https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/9297380,afera-wizowa-prokuratura-krajowa-o-przedstawionych-zarzutach.html

MÓWNICE

Mównice multimedialne produkcji naszej firmy to przede wszystkim trwałe rozwiązania bazujące na przemyślanym, dopracowanym projekcie. Tworząc nasze produkty bazujemy na odpornych materiałach, dzięki czemu mównice są nie tylko ładne, ale i funkcjonalne.

Okładzinę zewnętrzną mównic wykonujemy najczęściej z materiału mineralno-akrylowego typu corian (kerrock, staron), który jest trwały i wytrzymały, ale także antyseptyczny.

Konstrukcja mównicy wykonana jest ze stali malowanej metodą proszkową na wybrany kolor RAL, co daje stabilność i odporność na zniszczenie.

Każda, nawet najbardziej podstawowa wersja wyposażona jest w mikrofon i lampkę LED na gęsiej szyi – jest to więc produkt gotowy do użytku.

W wersjach bardziej zaawansowanych możemy umieścić w mównicach ekran na froncie nawet do 32 cali.

Mównica z regulacją wysokości oraz kąta nachylenia pulpitu to nasze rozwiązanie pomagające jednak użytkownikowi komfortowo przeprowadzać konferencję.

Patentowe rozwiązania jako akcesoria umożliwiają łatwe przemieszczanie mównicy bez konieczności montowania kółek na stałe.

W przypadku zainteresowania naszymi produktami proponujemy Państwu różne modele mównic w zależności od potrzeb:

Antica – rozwiązanie oparte na kolumnie z płaskim frontem w wybranym kształcie. Na froncie możliwość umieszczenia logo płaskiego, przestrzennego lub ekranu nawet do 17 cali. Mównica Antica to kompaktowe rozwiązanie i funkcjonalny wzór.

Vestiga – obły front nadaje tej mównicy przestrzenności i elegancji. Bardzo często wykorzystują ją instytucje rządowe

Renaissance – może posiadać wszelkie dostępne funkcjonalności nawet ekran o rozmiarze 32 cale na froncie. Jedna z częściej wybieranych mównica z regulacją.

Empora – bardzo solidna konstrukcja, nowoczesny a zarazem nie zrywający z tradycją wygląd, pięknie komponuje się w pomieszczeniach zarówno nowoczesnych jak i tradycyjnych sal konferencyjnych.

Modern – ciekawe wzornictwo z jednoczesną funkcjonalnością dają prelegentowi duże oparcie.

Mamy duże doświadczenie w projektowaniu mównic oraz s tołów do konferencji prasowych.

W podsumowaniu – Zapraszamy do kontaktu.