Antica

Modern

Vestiga

Renaissance

Empora

technologia "smart"

mównice multimedialne

Doskonałe rozwiązanie do wideokonferencji

odkryj

nasze multimedialne mównice

Renaissance

mównica multimedialna

Niezwykły kształt – ta mównica została zaprojektowana w sposób, który pozwala na wdrożenie wielu funkcjonalności i największy ekran z przodu – nawet 32 cale. 

Mównice multimedialne AWARTS - Renaissance

Vestiga

mównica multimedialna

Stabilność konstrukcji, a także elegancja kształtów dodają klasy i prestiżu każdemu wykładowi. Regulacja pulpitu pozwala na ustawienie go w najwygodniejszej pozycji. Na pulpicie są także przydatne zagłębienia, w których można umieścić szklankę, telefon lub inne małe przedmioty.

Mównice multimedialne AWARTS - Vestiga

Antica

mównica multimedialna

Konstrukcja oparta na kolumnie nośnej pozwala na montaż frontu w jednym z trzech różnych kształtów. Dzięki takiemu rozwiązaniu mównica staje się kompleksowym wizualnie produktem, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających osób.

Mównice multimedialne AWARTS - Antica

Modern

mównica multimedialna

Co najważniejsze – konstrukcja oparta na kolumnie nośnej zapewnia dużą stabilność mównicy. Nowoczesny wygląd i funkcjonalność (np. gniazda pod pulpitem) zapewniają dużą wygodę i wsparcie prelegentowi.

Mównice multimedialne AWARTS - Modern

Empora

mównica multimedialna

Nie tylko projekt jest wyjątkowy, ale także materiały użyte do jego wykończenia. Mównice Empora stanowią doskonały dodatek do klasycznych i nowoczesnych wnętrz. Zabudowana konstrukcja pozwala na umieszczenie wielu dodatkowych urządzeń w zależności od potrzeb.

 

Mównica klasyczna Empora

Przykłady

wykorzystania naszych mównic

JAK kupić

zapytaj o wycenę

Jak kupić

zapytaj o wycenę

Prosimy o kontakt lub sprawdzenie zakładki FAQ. Chętnie przygotujemy dla Państwa wycenę i odpowiemy na pytania.

Mównice wyprodukowane przez naszą firmę to produkty nie tylko trwałe, ale przede wszystkim piękne i nowoczesne. Nasze mównice są stabilne, dzięki konstrukcji stalowej, ale jednocześnie mobilne, nie tylko dzięki bezprzewodowym rozwiązaniom w środku ale również dzięki sprytnym akcesoriom (ochrona patentowa rozwiazań), które zapewniają możliwości przemieszczania bez konieczności szpecenia ich kółkami przy stopie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w spełnianiu oczekiwań naszych klientów w zakresie doboru najodpowiedniejszych rozwiązań.