O firmie AWARTS - o nas

AWARTS powstał w 2006 r. w Warszawie, gdzie do dziś ma swoją siedzibę. Chociaż, oferowaliśmy nieco inne produkty, jak wewnętrzne i zewnętrzne systemy oznakowania najwyższej jakości (powierzchnie komercyjne A i A +), rozpoczęliśmy produkcję mównic na zamówienie. Tworzone dla bardzo wymagających klientów jednocześnie staraliśmy się przekonywać użytkowników co do jakości wykonania, ale także, że design ma równie duże znaczenie wizerunkowe. Jednymi z naszych pierwszych były Kancelaria Premiera RP, Wojskowy Instytut Medyczny, Kancelaria Prezydenta RP, czy Regionalna Rada Mazowsza. Następnie wyprodukowaliśmy wiele produktów dla biur ministerialnych, banków, prezydentów miast, ambasad, hoteli i centrów konferencyjnych. Stale rozwijamy nasze produkty, dzięki czemu możemy zaoferować najlepsze rozwiązania na świecie. Najwyższej jakości materiały, oryginalny design oraz połączenie wyobraźni naszych projektantów i wiedzy konstruktorów stworzyły unikalne produkty – ekskluzywne, a jednocześnie wygodne i funkcjonalne. Skontaktuj się z nami. Zespół Awarts

NASI KLIENCI

doświadczenie

Jednym z pierwszych naszych klientów była Kancelaria Prezesa Rady Ministrów. W 2007 roku wyprodukowaliśmy zestaw mównic dla Premiera. Po tym projekcie – wiele instytucji rządowych poprosiło nas o przygotowanie dla nich mównic, więc do tej pory – przygotowaliśmy mównice również dla Prezydenta RP, ponad 10 ministerstw, Senatu, Sejmu, kilku burmistrzów miast i całkiem imponującego liczba urzędów miejskich.

„Godna zaufania firma z produktami najwyzszej jakości.”

Fantastyczne wzornictwo i produkty najwyższej jakości sprawiają, że Awarts jest jednym z najlepszych na świecie multimedialnych mównic, stołów konferencyjnych dla prasy i stołów do pokojów. Ich nowe rozwiązanie „dab-T” - interaktywny stół z ekranem dotykowym stanowi nową funkcjonalność, obecnie wręcz niezbędną w strefach recepcyjnych. Mamy bardzo dobre zdanie o firmie Awarts.

T H O M A S   C O O P E R, 2019

MÓWNICE

Wśród setek naszych klientów do tej pory można znaleźć niemal wszystkie gałęzie rynku.

INSTYTUCJE RZĄDOWE, HOTELE, KORPORACJE, INSTYTUCJE EDUKACJI, BANKI, FIRMY LOGISTYCZNE, PRZEMYSŁ SAMOCHODOWY, itp.

Stoły do wideokonferencji

Nasze urządzenia multimedialne, takie jak STÓŁ DO WIDEOKONFERENCJI lub KOLUMNA MULTIMEDIALNA, są prawdziwym „must have” w obszarach biznesowych, szczególnie jeśli odbywają się tam krótkie lub robocze spotkania, szczególnie jeśli wymagana jest obecność kogoś z innego biura (np. przebywającego w biurze za granicą).

STOŁY PREZYDIALNE

STOŁY PREZYDIALNE (STOŁY DO KONFERENCJI PRASOWYCH) są naszymi produktami od samego początku naszej produkcji. Są stabilne i bardzo eleganckie. Mogą być wyposażone w kasetki przyłączeniowe, lampy, mikrofony, a nawet ekrany na górze. Ten na zdjęciu ma ponad 500 cm długości!

TZMO lectern and press conference table by Awarts

Awarts ma ogromne doświadczenie w wytwarzaniu produktów multimedialnych wykonanych ze stali i materiałów mineralnych, takich jak corian, staron czy kerrock.

Doswiadczenie

Zanim zajęliśmy się mównicami multimedialnymi i innymi rozwiązaniami rynku AV, byliśmy jedną z wiodących firm produkujących zewnętrzne i wewnętrzne systemy oznakowania – w oparciu o najlepszej jakości materiały, pracując dla najlepszych klientów, takich jak:

Sanofi-Aventis, parki logistyczne SEGRO, uniwersytety, lotniska, wiele najwyższej klasy hoteli, korporacji, banków i wiele innych.

logo-Awart

    kup >        read more >

o firmie Awarts