technologia „smart”

STÓŁ DO KONFERENCJI
PRASOWYCH

Nasze stoły do konferencji prasowych to idealne rozwiązanie zarówno do nowoczesnych jak i tradycyjnych sal konferencyjnych.

zalety

trwałość

Piękny design Możliwość instalacji urządzeń multimedialnych Najwyższa jakość na rynku konferencji Możliwości dostosowania

    kup >  

multimedialne stoły

DO KONFERENCJI PRASOWYCH

Antica

pochylony

Pochylone nogi są charakterystyczne dla tego projektu, który odnosi się także do kształtu mównicy Antica. Konstrukcja nośna wraz z nogami wykonana jest w całości ze stali malowanej proszkowo.

Modern

lekkość wyglądu

Smukłe, stabilne i nowoczesne stoły konferencyjne z szerokimi możliwościami multimedialnymi. Lekka konstrukcja, w której można ukryć wszystkie połączenia multimedialne i mikrofonowe. Front stołu i jego duży blat mogą być lakierowane, powlekane fornirem lub wykonane ze szkła.

Vestiga

wypukły

Kiedy patrzymy na linię tego stołu, zaczynamy rozumieć najnowsze trendy w światowym designie. Zastosowane materiały i ich wykończenie sprawiają, że ten produkt jest nie tylko piękny, ale także bardzo solidny.

Renaissance

delikatne zaokrąglenia

Linia stołu pokazuje nowoczesność designu, a zastosowane materiały i ich wykończenie sprawiają, że ten produkt jest nie tylko piękny, ale także bardzo solidny.

Empora

ponadczasowość i klasyka

Ponadczasowy design, klasyczny – ale z nowoczesną linią. Nie tylko projekt jest wyjątkowy, ale także materiały użyte do jego wykończenia. Nasze urządzenia stanowią podstawę konferencji prasowych we wnętrzach zarówno klasycznych jak i nowoczesnych.

Wybierz kolor i wykończenie

paleta RAL

Standardowe kolory mównic: 9003; 7004; 7037; 7016.

wykończenie

Standardowe wykończenie mównicy jest matowe.
Elementy nośne wykonane są ze stali konstrukcyjnej, malowanej proszkowo. Pulpit wykonany z corianu (staron lub kerrock) frezowanej płyty MDF, laminowanej lub wykończonej wzorem drewna.

Przedstawiona powyżej paleta RAL zawiera wybór najpopularniejszych kolorów w naszej ofercie. Możesz wybrać dowolny kolor z palety RAL, ale sprawdź czy jest dostępny.

Pokazany powyżej wzór forniru jest przykładem. Decydując się na fornir wybierz właściwy i daj nam znać. Sprawdzimy, czy jest dostępny.

Prezentowane kolory i materiały mogą się różnie wyświetlać – w zależności od urządzenia. Zawsze sprawdzaj, czy wybrany kolor/wykończenie jest tym, którego pragniesz.

PRZYKŁADY

użycia

JAK KUPIĆ

ZAPYTAJ O WYCENĘ

jak kupić mównicę

Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z zakładkami: FAQ & WARUNKI. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i przygotujemy ofertę.

AWARTS
03-107 Warszawa, Polska
ul. N.Gąsiorowskiej 12b
(+48 22) 425 91 06
(+48) 601 060 472
info@awartsgroup.com
2019-10-10-AWARTS-logotyp-jasne-tlo-150x150