technologia "smart"

Stoły do konferencji prasowych

Nasze stoły do konferencji prasowych to idealne rozwiązanie zarówno do nowoczesnych jak i tradycyjnych sal konferencyjnych.

zalety

trwałość

Piękny design Możliwość instalacji urządzeń multimedialnych Najwyższa jakość na rynku konferencji Możliwości dostosowania

    kup >  

multimedialne stoły

do konferencji prasowych

Antica

pochylony

Pochylone nogi są charakterystyczne dla tego projektu, który odnosi się także do kształtu mównicy Antica. Konstrukcja nośna wraz z nogami wykonana jest w całości ze stali malowanej proszkowo.

Modern

lekkość wyglądu

Smukłe, stabilne i nowoczesne stoły konferencyjne z szerokimi możliwościami multimedialnymi. Lekka konstrukcja, w której można ukryć wszystkie połączenia multimedialne i mikrofonowe. Front stołu i jego duży blat mogą być lakierowane, powlekane fornirem lub wykonane ze szkła.

Vestiga

wypukły

Kiedy patrzymy na linię tego stołu, zaczynamy rozumieć najnowsze trendy w światowym designie. Zastosowane materiały i ich wykończenie sprawiają, że ten produkt jest nie tylko piękny, ale także bardzo solidny.

Renaissance

delikatne zaokrąglenia

Linia stołu pokazuje nowoczesność designu, a zastosowane materiały i ich wykończenie sprawiają, że ten produkt jest nie tylko piękny, ale także bardzo solidny.

Empora

ponadczasowość i klasyka

Ponadczasowy design, klasyczny – ale z nowoczesną linią. Nie tylko projekt jest wyjątkowy, ale także materiały użyte do jego wykończenia. Nasze urządzenia stanowią podstawę konferencji prasowych we wnętrzach zarówno klasycznych jak i nowoczesnych.

wybierz kolor i wykończenie

paleta RAL

wykończenie

Support elements are made of constructional steel, powder coated. Table top made of milled MDF, laminated or finished with wood pattern.

RAL palette shown above contains a selection of the most popular (standard) colors in our offer. You can choose any color from the RAL palette, but check if it is available.

The veneer color shown above is an example. If you decide to choose veneer, choose the right one and let us know. We will check if it is available.

Presented colors and materials may display differently  – depending on the device. Always verify if the chosen color/finish is the one you desire.

Przykłady

użycia

jak kupić

zapytaj o wycenę

Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z zakładkami: FAQ & WARUNKI. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i przygotujemy ofertę.