Stół prezydialny i mównice dla UKSW

Z dumą prezentujemy stół prezydialny – konferencyjny dla prasy oraz mównice multimedialne wykonane przez AWARTS w zeszłym miesiącu dla UKSW – Uczelni S.Wyszyńskiego.

Nasz stół wykonaliśmy oczywiście ze stali lub aluminium i wykończyliśmy corianem w dopasowanych kolorach. Możemy wyposażać nasze stoły w ekrany uchylne lub wysuwane, mikrofony i mediaboxy. Nasze stoły mogą mieć lampki LED na gęsiej szyi, a także odpowiednie okablowanie.

Nasze mównice to – jak zawsze – produkty najwyższej jakości – w dopasowanej kolorystyce z mnóstwem funkcjonalności.

Ta mównica Antica firmy AWARTS posiada (między innymi):

  • ekran z przodu
  • ekran dotykowy na pulpicie firmy Iiyama
  • płynna regulacja wysokości umożliwiająca prowadzenie wykładu osobom poruszającym się na wózku inwalidzkim
  • mikrofon na gęsiej szyi
  • lampka LED na gęsiej szyi
  • i wiele innych funkcji

https://uksw.edu.pl/multimedia/otwarcie-multidyscyplinarnego-centrum-badawczego-uksw/

Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem dla swojej sali konferencyjnej – zapraszamy do kontaktu 🙂

Chronimy nasze znaki towarowe i projekty.

Odwiedź naszą stronę produktów, aby zobaczyć więcej mównic i stołów do konferencji prasowych: link

Jednak mównice multimedialne i stoły prezydialne Awarts to nie tylko stół prezydialny i mównice dla UKSW.

Multimedialne mównice firmy Awarts to najlepsze, uniwersalne rozwiązania do konferencji i prelekcji. Nasze mównice zawsze wyposażamy w mikrofon i lampkę LED toteż stanowią one gotowy do użytkowania produkt. 

Dodatkowo, mównice Awarts posiadają panel przyłączeniowy, który krótko mówiąc nazywamy MEDIABOXEM.

Klienci na całym świecie doceniają nasze mównice. W naszej ofercie mamy zarówno multimedialne mównice, jak i stoły prezydialne do wszystkich krajów. 

Obsługujemy takie instytucje jak uczelnie, banki, centra konferencyjne, instytucje rządowe, jak również firmy integratorskie z rynku AV oraz meblowego.
Wśród naszych klientów są między innymi (jako przykład): Uniwersytet Warszawski (Polska), Politechnika Wrocławska, Uniwersytet w Mons (Belgia), Akademia Rolnicza w Krakowie. Instytucje państwowe – jako przykład – Wojskowy Instytut Medyczny, jednostki wojskowe, instytucje rządowe w Polsce, Rwandzie, jak również na Litwie. 

Jednym z naszych podstawowych produktów jest mównica Empora używana na przykład w Kancelarii Premiera RP.Dodatkowo – nasze produkty użytkują tacy klienci jak Samsung, czy Aramco. Także Bank Millenium, Alior Bank, AON, KGHM, NEC. Także hotele posiadają produkty firmy Awarts – Hotel Sheraton, Hotel Novotel, Hotel Bania.