Stół do wideokonferencji firmy Awarts

Stół Huddle Room

Ten piękny Stół do wideokonferencji firmy Awarts został wykonany w ramach projektu specjalnego dla Klienta w Norwegii.

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nasz stół multimedialny – Huddle Room Table.

Zobacz w dziale PRODUKTY/Stół do wideokonferencji.

W naszym stole do wideokonferencji pozwala na przeprowadzenie spotkania online bez konieczności opuszczania biura. NIE MUSISZ spotykać się osobiście, żeby przeprowadzić profesjonalne spotkanie wideo. To nie tylko stół. Ten produkt jest ROZWIĄZANIEM. Jest bardzo użyteczny w niewielkich przestrzeniach biznesowych, gdzie miejsce jest ograniczone.

System operacyjny Microsoft Windows jest już zainstalowany wraz z oprogramowaniem niezbędnym do prowadzenia wideokonferencji, np. Skype lub zoom. Otwarta forma zainstalowanego systemu operacyjnego pozwala na zainstalowanie dowolnego wybranego oprogramowania zgodnie z potrzebami. Zainstalowany wewnątrz zestaw multimedialny – EKRAN z GŁOŚNIKAMI wraz z KAMERĄ Full HD z MIKROFONEM pozwala na prowadzenie multimedialnych spotkań przy użyciu ekranu(ów), telekonferencji lub spotkań z możliwością uczestnictwa osób znajdujących się w innych lokalizacjach.

Ponieważ wiemy, że chcecie Państwo dowiedzieć się więcej i chcemy to ułatwić jednakże wiemy, że poszukiwanie na stronie często nie jest łatwe – poniżej przedstawiamy link do odpowiedniej zakładki na naszej stronie

więcej: link