Stacja do dezynfekcji SafeGuard.

w celu zakupu naszych urządzeń safeGuard na rynku duńskim, zapraszamy do kontaktu z – AV-HUSET A/S

https://www.av-huset.dk/nyheder/363-elegant-spritdispenser-med-10-liter-beholder

zobacz na stronie: SafeGuard

Bezdotykowe urządzenie do dezynfekcji rąk SafeGuard produkowany przez firmę Awarts to najlepsze na rynku rozwiązanie. Dlaczego? Zacznijmy od tego, że ma:

– stabilną, stalową konstrukcję.

– stalową, ciężką stopę a więc jest stabilny

– odporny i trwały lakier proszkowy

– a także jest opcja wyboru dowolnego koloru z palety RAL

– duży – 10 litrowy zbiornik na płyn do dezynfekcji

– wygodny przycisk do napełniania instalacji oraz

– regulacja ilości podawanego płynu do dezynfekcji

– podświetlenie informujące o stanie urządzenia

– czujnik poziomu płynu*

– różne rozmiary – STANDARD dla dorosłych, TEEN dla młodzieży, KIDS dla dzieci

– a także – wersja nabiurkowa/wisząca (zbiornik aż 5 litrów!)

– dezynfekcja do rąk dla dzieci to ważny aspekt w dzisiejszym świecie. Nasz model KIDS jest niski – co zapewni dodatkowe zabezpieczenie przed dostaniem się płynu do małych oczek.

– model TEEN to wersja dla starszych dzieci – do szkół. Zbiornik jest nadal duży (10 litrów), jednak wysokość urządzenia do dezynfekcji jest dopasowana dla niższych osób. Dzięki temu nastolatkowie i uczniowie szkół podstawowych będą więc mogli komfortowo korzystać z naszego dezynfektora SafeGuard.

– model STANDARD to rozwiązanie idealnie nadające się do biur, przestrzeni publicznych, hoteli itp. Tu duży – 10 litrowy zbiornik, aby długo używać bez konieczności ciągłego uzupełniania płynu.

– model WALL – to wersja na-biurkowa, z opcją powieszenia na ścianie. Posiada duży – 5 litrowy zbiornik na płyn do dezynfekcji.

– co więcej, możliwość używania bezprzewodowego – wkrótce będzie można używać naszych maszyn zarówno przewodowo jak i bezprzewodowo.

A więc:

W przypadku zainteresowania naszą ofertą sprzedaży naszego produktu stacja do dezynfekcji SafeGuard – prosimy o kontakt. Bezpośrednio lub kontakt z jednym z naszych przedstawicieli na świecie.

Zapewniamy niezbędne ilości dezynfektorów. Produkujemy na zamówienie, ale mamy także stany magazynowe. Istnieje także opcja personalizacji – np. umieszczenia logo na maszynie lub pomalowania jej we wzory.

Co do dostawy, to dostarczymy Państwu nasze produkty „pod drzwi”.