Przemówienie Premiera RP przy mównicach Awarts

Przemówienie Premiera RP to dość częsty widok. Premier dość często wykorzystuje nasze mównice podczas wystąpień.

Ponieważ ma ich 7 – goście również mogą czuć się komfortowo. Mównice, które przygotowaliśmy dla Kancelarii Premiera, mają automatyczną regulację wysokości, dzięki czemu pasują do niemal każdego mówcy.

https://www.gov.pl/web/premier/premier-budzet-na-2020-r-jest-zrownowazony-i-prorozwojowy

Więcej o naszych produktach: link

Mównice multimedialne i stoły prezydialne Awarts

Multimedialne mównice i stoły firmy Awarts to najlepsze rozwiązania do konferencji i prelekcji. Nasze mównice zawsze wyposażamy w mikrofon i lampkę LED toteż stanowią one gotowy do użytkowania produkt. 

Dodatkowo, mównice Awarts posiadają panel przyłączeniowy, który krótko mówiąc nazywamy MEDIABOXEM.

Klienci na całym świecie doceniają nasze mównice. W naszej ofercie mamy zarówno multimedialne mównice, jak i stoły prezydialne do wszystkich krajów. Obsługujemy takie instytucje jak uczelnie, banki, centra konferencyjne, instytucje rządowe, jak również firmy integratorskie z rynku AV oraz meblowego.

Dodatkowo – nasze produkty użytkują tacy klienci jak Samsung, czy Aramco. Także Bank Millenium, Alior Bank, AON, KGHM, NEC. Także hotele posiadają produkty firmy Awarts – Hotel Sheraton, Hotel Novotel, Hotel Bania.

Faktem jest, że w naszej ofercie posiadamy także stoły prezydialne. Są one w kolorystyce i wykończeniu dopasowanym do mównic tak, aby całość stanowiła komplet. Nasze stoły do konferencji prasowych mogą być oczywiście wyposażone w multimedia w stopniu nie mniejszym niż mównice. Modele można zresztą dowolnie zestawiać, ponieważ design naszych produktów jest uniwersalny. Wszystkie nasze mównice mogą być na dodatek dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nade wszystko dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego zarówno mównice jak i stoły do konferencji prasowych naszej produkcji (Awarts) mogą posiadać regulacje, dowolne kolory, a także dostosowane wyposażenie.

Wszystkie nasze mównice możemy dostosować do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nade wszystko dbamy o zadowolenie naszych klientów. Zarówno mównice jak i stoły do konferencji prasowych naszej produkcji (Awarts) mogą posiadać regulacje, dowolne kolory, a także dostosowane wyposażenie.

W przypadku zainteresowania naszymi produktami – zapraszamy do kontaktu bezpośredniego – zawsze chętnie doradzimy w kwestiach wyposażenia. Dzięki temu mównica oraz stół prezydialny, które wybierzecie –  będą służyć przez lata i pięknie prezentować się w Państwa sali konferencyjnej.