Mównice Antica w Hotelu Novotel Warszawa

Mównice Antica – Hotel Novotel Warszawa

Chcielibyśmy zaprezentować rozwiązanie ANTICA Individual – mównice regulowane.

Multimedialna mównica ANTICA, wyposażona w automatyczną regulację wysokości i 17″ ekran z przodu.

Zestaw 2 mównic wykonany specjalnie dla naszego Klienta. Są one wyposażone w:

– automatyczną regulację wysokości (przyciski dotykowe na pulpicie). 30 cm w dół pozwoli na łatwe użytkowanie w pozycji stojącej lub siedzącej.

Rozwiązanie to jest również przyjazne dla osób niepełnosprawnych ze względu na dość dużą regulację wysokości.

17-calowy ekran z przodu z możliwością łatwego przesyłania plików przez złącze USB umieszczone na pulpicie

poręczna półka pod biurkiem pozwalająca na korzystanie z własnego laptopa bez plątaniny kabli

Skrzynka na media w dolnej części katedry

Mównice zostały również wyposażone w skrzynie typu flightcase, dzięki czemu ich transport jest naprawdę bezpieczny.

Informacja od Klienta:

„Jesteśmy naprawdę zadowoleni. Skrzynia na pewno pozwoli na bezpieczny transport. Mównica może być transportowana w pozycji pionowej lub poziomej, ponieważ wnętrze skrzyni posiada miękką podszewkę, która chroni jego przód.”

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej – chętnie prześlemy Ci więcej informacji.

Mównice multimedialne i stoły prezydialne Awarts

Multimedialne mównice firmy Awarts to najlepsze rozwiązania do konferencji i prelekcji. Nasze mównice zawsze wyposażamy w mikrofon i lampkę LED toteż stanowią one gotowy do użytkowania produkt. 

Dodatkowo, mównice Awarts posiadają panel przyłączeniowy, który krótko mówiąc nazywamy MEDIABOXEM.

Klienci na całym świecie doceniają nasze mównice. W naszej ofercie mamy zarówno multimedialne mównice, jak i stoły prezydialne do wszystkich krajów. 

Obsługujemy takie instytucje jak uczelnie, banki, centra konferencyjne, instytucje rządowe, jak również firmy integratorskie z rynku AV oraz meblowego.
Wśród naszych klientów są między innymi (jako przykład): Uniwersytet Warszawski (Polska), Politechnika Wrocławska, Uniwersytet w Mons (Belgia), Akademia Rolnicza w Krakowie. Instytucje państwowe – jako przykład – Wojskowy Instytut Medyczny, jednostki wojskowe, instytucje rządowe w Polsce, Rwandzie, jak również na Litwie. 

Jednym z naszych podstawowych produktów jest mównica Empora używana na przykład w Kancelarii Premiera RP.

Dodatkowo – nasze produkty użytkują tacy klienci jak Samsung, czy Aramco. Także Bank Millenium, Alior Bank, AON, KGHM, NEC. Także hotele posiadają produkty firmy Awarts – mównice Antica – Hotel Novotel Warszawa, mównice Renaissance – Hotel Sheraton i hotel Bania.

Faktem jest, że w naszej ofercie posiadamy także stoły prezydialne. Są one w kolorystyce i wykończeniu dopasowanym do mównic tak, aby całość stanowiła komplet. Nasze stoły do konferencji prasowych mogą być oczywiście wyposażone w multimedia w stopniu nie mniejszym niż mównice. Modele można zresztą dowolnie zestawiać, ponieważ design naszych produktów jest uniwersalny.

Wszystkie nasze mównice możemy dostosować do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nade wszystko dbamy o zadowolenie naszych klientów. Zarówno mównice jak i stoły do konferencji prasowych naszej produkcji (Awarts) mogą posiadać regulacje, dowolne kolory, a także dostosowane wyposażenie.W przypadku zainteresowania naszymi produktami – zapraszamy do kontaktu bezpośredniego – zawsze chętnie doradzimy w kwestiach wyposażenia. Dzięki temu mównica oraz stół prezydialny, które wybierzecie – będą służyć przez lata i pięknie prezentować się w Państwa sali konferencyjnej.