Awarts NEC Competence Days 2018

Miło nam poinformować, że podczas pokazu NEC Competence Days AWARTS był obecny. Goście mogli usiąść przy naszym stole do wideokonferencji –  Huddle Room, który został wyposażony w komputer i ekran. Pełne rozwiązanie multimedialne – bardzo przydatne i świetnie wyglądające!

Z kolei gospodarz korzystał z naszej mównicy Vestiga, wyposażonej w dwa ekrany – na froncie i dotykowego na pulpicie, automatyczną regulację nachylenia pulpitu.

https://www.facebook.com/AVintegracje/videos/178955706358554/

Awarts NEC Competence Days 2018

Mównice multimedialne produkcji naszej firmy to przede wszystkim trwałe rozwiązania bazujące na przemyślanym, dopracowanym projekcie. Tworząc nasze produkty bazujemy na odpornych materiałach, dzięki czemu mównice są nie tylko ładne, ale i funkcjonalne.

Okładzinę zewnętrzną mównic wykonujemy najczęściej z materiału mineralno-akrylowego typu corian (kerrock, staron), który jest trwały i wytrzymały, ale także antyseptyczny.

Konstrukcja mównicy wykonana jest ze stali malowanej metodą proszkową na wybrany kolor RAL, co jednakże daje stabilność i odporność na zniszczenie.

Każda, nawet najbardziej podstawowa wersja wyposażona jest w mikrofon i lampkę LED na gęsiej szyi – jest to więc produkt gotowy do użytku.

W wersjach bardziej zaawansowanych możemy umieścić w mównicach ekran na froncie nawet do 32 cali.

Mównica z regulacją wysokości oraz kąta nachylenia pulpitu to nasze rozwiązanie pomagające jednak użytkownikowi komfortowo przeprowadzać konferencję.

Patentowe rozwiązania jako akcesoria umożliwiają łatwe przemieszczanie mównicy bez konieczności montowania kółek na stałe.

W przypadku zainteresowania naszymi produktami proponujemy Państwu różne modele mównic w zależności od potrzeb:

Antica – rozwiązanie oparte na kolumnie z płaskim frontem w wybranym kształcie. Na froncie możliwość umieszczenia logo płaskiego, przestrzennego lub ekranu nawet do 17 cali. Mównica Antica to kompaktowe rozwiązanie i funkcjonalny wzór.

Vestiga – obły front nadaje tej mównicy przestrzenności i elegancji. Bardzo często wykorzystują ją instytucje rządowe

Renaissance – może posiadać wszelkie dostępne funkcjonalności nawet ekran o rozmiarze 32 cale na froncie. Jedna z częściej wybieranych mównica z regulacją.

Empora – bardzo solidna konstrukcja, nowoczesny a zarazem nie zrywający z tradycją wygląd, pięknie komponuje się w pomieszczeniach zarówno nowoczesnych jak i tradycyjnych sal konferencyjnych.

Modern – ciekawe wzornictwo z jednoczesną funkcjonalnością dają prelegentowi duże oparcie.

Mamy duże doświadczenie w projektowaniu mównic oraz s tołów do konferencji prasowych.

W podsumowaniu – Zapraszamy do kontaktu. Więcej informacji tutaj: link