Święto Niepodległości Mównica Prezydenta RP

Prezydent Święto Niepodległości Mównica

Prezydent RP z mównicą „Renaissance” firmy Awarts podczas Święta Niepodległości.

Z dumą prezentujemy jedną z naszych najnowszych realizacji – Mównicę Prezydencką. Ten piękny multimedialny produkt wykonała dla Prezydenta RP nasza firma – AWARTS.

Nasze mównice są nade wszystko dostosowywane do potrzeb klienta. Możemy przygotować dowolny kolor z palety RAL, logo 3D z systemem magnetycznym lub ekran na froncie.

Prezydent przy mównicy Awarts podczas Święta Niepodległości

Prezydent Dzień Niepodległości – mównica:

https://www.prezydent.pl/aktualnosci/wypowiedzi-prezydenta-rp/wystapienia/wystapienie-podczas-uroczys tosci-przed-grobem-nieznanego-zolnierza,60940

https://www.facebook.com/watch/live/?ref=external&v=525593499137818

od 30:26 minuty

Co więcej, możesz znaleźć znacznie więcej materiałów na naszej stronie w zakładce PRODUKTY [klik] 

Prezydent Święto Niepodległości Mównica

Mównice multimedialne produkcji naszej firmy to przede wszystkim trwałe rozwiązania bazujące na przemyślanym, dopracowanym projekcie. Tworząc nasze produkty bazujemy na odpornych materiałach, dzięki czemu mównice są nie tylko ładne, ale i funkcjonalne.

Okładzinę zewnętrzną mównic wykonujemy najczęściej z materiału mineralno-akrylowego typu corian (kerrock, staron), który jest trwały i wytrzymały, ale także antyseptyczny.

Konstrukcję mównicy wykonujemy na dodatek ze stali malowanej metodą proszkową na wybrany kolor RAL, co daje stabilność i odporność na zniszczenie.

Biorąc pod uwagę wygodę użytkowania – każdą, nawet najbardziej podstawową wersją wyposażamy w mikrofon i lampkę LED na gęsiej szyi – mównica jest więc produktem gotowym do użytku.

W wersjach bardziej zaawansowanych możemy umieścić w mównicach ekran na froncie nawet do 32 cali.

Mównica z regulacją wysokości oraz kąta nachylenia pulpitu to nasze rozwiązanie pomagające jednak użytkownikowi komfortowo przeprowadzać konferencję.

Dzięki naszym rozwiązaniom patentowym używanym jako akcesoria umożliwiamy użytkownikom łatwe przemieszczanie mównicy bez konieczności montowania kółek na stałe.

Mamy duże doświadczenie w projektowaniu bez wątpienia najlepszych mównic multimedialnych nie pomijając bogato wyposażonych stołów do konferencji prasowych.

lub na naszym profilu Facebook [klik]

https://www.facebook.com/conference.technology

lub na naszym kanale Youtube [klik]

https://www.youtube.com/@awarts5088