Mównica multimedialna z ekranem dotykowym Antica

Multimedialna mównica z ekranem dotykowym Antica

Miło nam zaprezentować Państwu kolejną z naszych mównic – ANTICA. Ta jest w kolorze RAL 7004, a wykończona corianem. Jest również wyposażona w 17-calowy ekran dotykowy na pulpicie a także regulację wysokości w zakresie nawet 30 cm!

Mównica przygotowana dla ARAMCO

Nasza multimedialna mównica z ekranem dotykowym ANTICA wykonana została dla ARAMCO. To jedna z największych firm paliwowych na świecie. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że jesteśmy wśród ich kooperantów.

 

Regulacja i multimedia

Ten produkt posiada również regulację wysokości 30 cm. Takie rozwiązanie pozwala więc użytkownikowi siedzieć podczas prezentacji.

Mównica Antica wyposażona jest także w mikrofon na gęsiej szyi oraz lampkę LED ze ściemniaczem, dzięki czemu jest bardzo wygodna w użytkowaniu.

Dostępna kolorystyka sprawia, że możemy przygotować nawet zestaw 2 kolorów.

przeczytaj więcej o naszych mównicach tutaj: [produkty],

lub zobacz video: [link]

Mównice produkcji naszej firmy AWARTS to przede wszystkim trwałe rozwiązania bazujące na przemyślanym, dopracowanym projekcie. Tworząc nasze produkty bazujemy na odpornych materiałach, dzięki czemu mównice są nie tylko ładne, ale i funkcjonalne.

Okładzinę zewnętrzną mównic wykonujemy najczęściej z materiału mineralno-akrylowego typu corian (kerrock, staron), który jest trwały i wytrzymały, ale także antyseptyczny.

Konstrukcję mównicy natomiast wykonujemy ze stali malowanej metodą proszkową na wybrany kolor RAL, co daje stabilność i odporność na zniszczenie.

Każda, nawet najbardziej podstawowa wersja posiada mikrofon na gęsiej szyi i lampkę LED – także na gęsiej szyi – jest to więc produkt gotowy do użytku.

W mównicach możemy umieścić ekran na froncie nawet do 32 cali*.

Mównica z regulacją wysokości oraz kąta nachylenia pulpitu – tym kolejnym naszym rozwiązaniem pomagamy użytkownikowi komfortowo przeprowadzać konferencję.

Patentowe rozwiązania jako akcesoria umożliwiają łatwe przemieszczanie mównicy bez konieczności montowania kółek na stałe.

 

W przypadku zainteresowania naszymi produktami proponujemy Państwu różne modele mównic w zależności od potrzeb:

  • Antica – rozwiązanie oparte na kolumnie z płaskim frontem w wybranym kształcie. Na froncie możemy umieścić logo w formie płaskiej, przestrzennej lub ekranu nawet do 17 cali. Mównica Antica może posiadać regulację wysokości nawet do 30 cm w dół, dzięki czemu osoby siedzące mogą komfortowo z niej korzystać. Ten rodzaj mównicy to kompaktowe rozwiązanie i funkcjonalny wzór.
  • Vestiga – obły front nadaje tej mównicy przestrzenności i elegancji. Bardzo często jest wykorzystywana przez obiekty rządowe. Zaokrąglony kształt frontu, ergonomiczny pulpit i optymalne wyposażenie stanowią prawdziwe wsparcie dla prelegenta.
  • Renaissance – może posiadać wszelkie dostępne funkcjonalności nawet ekran o rozmiarze 32 cale na froncie. Jedna z częściej wybieranych mównica z regulacją.
  • Empora – bardzo solidna konstrukcja, nowoczesny a zarazem nie zrywający z tradycją wygląd, pięknie komponuje się w pomieszczeniach zarówno nowoczesnych jak i tradycyjnych sal konferencyjnych.
  • Modern – ciekawe wzornictwo z jednoczesną funkcjonalnością dają prelegentowi duże oparcie.

*) sprawdź dostępność opcji

Mamy duże doświadczenie w projektowaniu mównic oraz stołów do konferencji prasowych.

Zapraszamy do kontaktu.
You are currently viewing Mównica multimedialna z ekranem dotykowym Antica
Multimedialna mównica z regulacją wysokosci, ekranem dotykowym i mikrofonem wykonana dla Aramco przez AWARTS