Multimedialna mównica z ekranem dotykowym Antica

Miło nam zaprezentować Państwu kolejną z naszych mównic – ANTICA. Ta jest w kolorze RAL 7004, a wykończona corianem. Jest również wyposażona w 17-calowy ekran dotykowy na pulpicie a także regulację wysokości w zakresie nawet 30 cm!

Mównica przygotowana dla ARAMCO

Nasza multimedialna mównica z ekranem dotykowym ANTICA wykonana została dla ARAMCO. To jedna z największych firm paliwowych na świecie. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że jesteśmy wśród ich kooperantów.

Regulacja i multimedia

Ten produkt posiada również regulację wysokości 30 cm. Takie rozwiązanie pozwala więc użytkownikowi siedzieć podczas prezentacji.

Mównica Antica wyposażona jest także w mikrofon na gęsiej szyi oraz lampkę LED ze ściemniaczem, dzięki czemu jest bardzo wygodna w użytkowaniu.

Dostępna kolorystyka sprawia, że możemy przygotować nawet zestaw 2 kolorów.

przeczytaj więcej o naszych mównicach tutaj: [produkty],

lub zobacz video: [link]

Mównice multimedialne produkcji naszej firmy to przede wszystkim trwałe rozwiązania bazujące na przemyślanym, dopracowanym projekcie. Tworząc nasze produkty bazujemy na odpornych materiałach, dzięki czemu mównice są nie tylko ładne, ale i funkcjonalne.

Okładzinę zewnętrzną mównic wykonujemy najczęściej z materiału mineralno-akrylowego typu corian (kerrock, staron), który jest trwały i wytrzymały, ale także antyseptyczny.

Konstrukcja mównicy wykonana jest ze stali malowanej metodą proszkową na wybrany kolor RAL, co daje stabilność i odporność na zniszczenie.

Każda, nawet najbardziej podstawowa wersja wyposażona jest w mikrofon i lampkę LED na gęsiej szyi – jest to więc produkt gotowy do użytku.

W wersjach bardziej zaawansowanych możemy umieścić w mównicach ekran na froncie nawet do 32 cali.

Mównica z regulacją wysokości oraz kąta nachylenia pulpitu to nasze rozwiązanie pomagające jednak użytkownikowi komfortowo przeprowadzać konferencję.

Patentowe rozwiązania jako akcesoria umożliwiają łatwe przemieszczanie mównicy bez konieczności montowania kółek na stałe.

W przypadku zainteresowania naszymi produktami proponujemy Państwu różne modele mównic w zależności od potrzeb:

Antica – rozwiązanie oparte na kolumnie z płaskim frontem w wybranym kształcie. Na froncie możliwość umieszczenia logo płaskiego, przestrzennego lub ekranu nawet do 17 cali. Mównica Antica to kompaktowe rozwiązanie i funkcjonalny wzór.

Vestiga – obły front nadaje tej mównicy przestrzenności i elegancji. Bardzo często wykorzystują ją instytucje rządowe

Renaissance – może posiadać wszelkie dostępne funkcjonalności nawet ekran o rozmiarze 32 cale na froncie. Jedna z częściej wybieranych mównica z regulacją.

Empora – bardzo solidna konstrukcja, nowoczesny a zarazem nie zrywający z tradycją wygląd, pięknie komponuje się w pomieszczeniach zarówno nowoczesnych jak i tradycyjnych sal konferencyjnych.

Modern – ciekawe wzornictwo z jednoczesną funkcjonalnością dają prelegentowi duże oparcie.

Mamy duże doświadczenie w projektowaniu mównic oraz s tołów do konferencji prasowych.

W podsumowaniu – Zapraszamy do kontaktu. Więcej informacji tutaj: link