Mównica ANTICA w bibliotece publicznej

Prezentujemy Państwu naszą mównicę ANTICA wykorzystywaną przez bibliotekę „LUBITEKA” w Lublińcu.

Ta mównica wykończona została w kolorze białym. Zastosowaliśmy nasze standardowe materiały – stal i corian. W tym przypadku jest to prosta wersja z mikrofonem na gęsiej szyi oraz lampką LED.

Ta mównica ANTICA w bibliotece publicznej posiada także wykonane przez nas płaskie logo (2D). Oczywiście możemy także wykonać logo na mównicy 3D lub magnetyczne.

Zdjęcia w linku poniżej:

http://www.biblioteka.lubliniec.pl/news/show/13

Więcej o mównicach ANTICA:

Mównice multimedialne produkcji naszej firmy to przede wszystkim trwałe rozwiązania bazujące na przemyślanym, dopracowanym projekcie. Tworząc nasze produkty bazujemy na odpornych materiałach, dzięki czemu mównice są nie tylko ładne, ale i funkcjonalne.

Okładzinę zewnętrzną mównic wykonujemy najczęściej z materiału mineralno-akrylowego typu corian (kerrock, staron), który jest trwały i wytrzymały, ale także antyseptyczny.

Konstrukcję mównicy wykonujemy na dodatek ze stali malowanej metodą proszkową na wybrany kolor RAL, co daje stabilność i odporność na zniszczenie.

Biorąc pod uwagę wygodę użytkowania – każdą, nawet najbardziej podstawową wersją wyposażamy w mikrofon i lampkę LED na gęsiej szyi – mównica jest zatem produktem gotowym do użytku.

W wersjach bardziej zaawansowanych możemy umieścić w mównicach ekran na froncie nawet do 32 cali.

Mównica z regulacją wysokości oraz kąta nachylenia pulpitu to nasze rozwiązanie pomagające również użytkownikowi komfortowo przeprowadzać konferencję.

Dzięki naszym rozwiązaniom patentowym używanym jako akcesoria umożliwiamy użytkownikom łatwe przemieszczanie mównicy bez konieczności montowania kółek na stałe.

Mamy duże doświadczenie w projektowaniu bez wątpienia najlepszych mównic multimedialnych nie pomijając bogato wyposażonych stołów do konferencji prasowych.

W podsumowaniu – Zapraszamy do kontaktu. W przypadku chęci dowiedzenia się więcej o naszych mównicach i stołach prezydialnych kliknij: link