Intelware – mównica Awarts została umieszczona w broszurze „Best Practices Brochure 2018”

Nasza mównica Vestiga zaprezentowana została na stronie 4 w broszurze Intelware.

Zachęcamy do współpracy, także bezpośredniej. Nasze produkty zawsze dostosowujemy do potrzeb klienta.

więcej o mównicach Awarts: link

W przypadku chęci dowiedzenia się więcej o naszych mównicach i stołach prezydialnych zapraszamy na nasz kanał youtube: link

Mównice multimedialne produkcji naszej firmy to przede wszystkim trwałe rozwiązania bazujące na przemyślanym, dopracowanym projekcie. Tworząc nasze produkty bazujemy na odpornych materiałach, dzięki czemu mównice są nie tylko ładne, ale i funkcjonalne.

Okładzinę zewnętrzną mównic wykonujemy najczęściej z materiału mineralno-akrylowego typu corian (kerrock, staron), który jest trwały i wytrzymały, ale także antyseptyczny.

Konstrukcję mównicy wykonujemy na dodatek ze stali malowanej metodą proszkową na wybrany kolor RAL, co daje stabilność i odporność na zniszczenie.

Biorąc pod uwagę wygodę użytkowania – każdą, nawet najbardziej podstawową wersją wyposażamy w mikrofon i lampkę LED na gęsiej szyi – mównica jest więc produktem gotowym do użytku.

W wersjach bardziej zaawansowanych możemy umieścić w mównicach ekran na froncie nawet do 32 cali.

Mównica z regulacją wysokości oraz kąta nachylenia pulpitu to nasze rozwiązanie pomagające również użytkownikowi komfortowo przeprowadzać konferencję.

Dzięki naszym rozwiązaniom patentowym używanym jako akcesoria umożliwiamy użytkownikom łatwe przemieszczanie mównicy bez konieczności montowania kółek na stałe.

W przypadku zainteresowania naszymi produktami proponujemy Państwu różne modele mównic w zależności od potrzeb:

Antica – rozwiązanie oparte na kolumnie z płaskim frontem w wybranym kształcie. Na froncie możliwość umieszczenia logo płaskiego, przestrzennego lub ekranu nawet do 17 cali. Mównica Antica to kompaktowe rozwiązanie i funkcjonalny wzór.

Vestiga – obły front nadaje tej mównicy przestrzenności i elegancji. Bardzo często wykorzystują ją instytucje rządowe

Renaissance – może posiadać wszelkie dostępne funkcjonalności nawet ekran o rozmiarze 32 cale na froncie. Jedna z częściej wybieranych mównica z regulacją.

Empora – bardzo solidna konstrukcja, nowoczesny a zarazem nie zrywający z tradycją wygląd, pięknie komponuje się w pomieszczeniach zarówno nowoczesnych jak i tradycyjnych sal konferencyjnych.

Modern – ciekawe wzornictwo z jednoczesną funkcjonalnością dają prelegentowi duże oparcie.

Mamy duże doświadczenie w projektowaniu bez wątpienia najlepszych mównic multimedialnych nie pomijając bogato wyposażonych stołów do konferencji prasowych.