Empora podium in University of Mons, Belgium

We are proud to present you our EMPORA podium (lectern) in UNIVERSITY of Mons, Belgium.

https://www.facebook.com/UniversiteMons/posts/3338917706203274

Our products are durable, so they are very interesting products.

If you wish to read more about this product – feel free to click here: 

 

Mównice produkcji naszej firmy to przede wszystkim trwałe rozwiązania bazujące na przemyślanym, dopracowanym projekcie. Tworząc nasze produkty bazujemy na odpornych materiałach, dzięki czemu mównice są nie tylko ładne, ale i funkcjonalne.

Okładzina zewnętrzna mównic wykonana jest najczęściej z materiału mineralno-akrylowego typu corian (kerrock, staron), który jest trwały i wytrzymały, ale także antyseptyczny.

Konstrukcja mównicy wykonana jest ze stali malowanej metodą proszkową na wybrany kolor RAL, co daje stabilność i odporność na zniszczenie.

Każda, nawet najbardziej podstawowa wersja wyposażona jest w mikrofon i lampkę LED na gęsiej szyi – jest to więc produkt gotowy do użytku.

W wersjach bardziej zaawansowanych możemy umieścić w mównicach ekran na froncie nawet do 32 cali.

Mównica z regulacją wysokości oraz kąta nachylenia pulpitu to nasze rozwiązanie pomagające użytkownikowi komfortowo przeprowadzać konferencję.

 

Patentowe rozwiązania jako akcesoria umożliwiają łatwe przemieszczanie mównicy bez konieczności montowania kółek na stałe.

 

W przypadku zainteresowania naszymi produktami proponujemy Państwu różne modele mównic w zależności od potrzeb:

  • Antica – rozwiązanie oparte na kolumnie z płaskim frontem w wybranym kształcie. Na froncie możliwość umieszczenia logo płaskiego, przestrzennego lub ekranu nawet do 17 cali. Mównica Antica to kompaktowe rozwiązanie i funkcjonalny wzór.
  • Vestiga – obły front nadaje tej mównicy przestrzenności i elegancji. Bardzo często jest wykorzystywana przez obiekty rządowe
  • Renaissance – może posiadać wszelkie dostępne funkcjonalności nawet ekran o rozmiarze 32 cale na froncie. Jedna z częściej wybieranych mównica z regulacją.
  • Empora – bardzo solidna konstrukcja, nowoczesny a zarazem nie zrywający z tradycją wygląd, pięknie komponuje się w pomieszczeniach zarówno nowoczesnych jak i tradycyjnych sal konferencyjnych.
  • Modern – ciekawe wzornictwo z jednoczesną funkcjonalnością dają prelegentowi duże oparcie.

 

Mamy duże doświadczenie w projektowaniu mównic oraz stołów do konferencji prasowych.

You are currently viewing Empora podium in University of Mons, Belgium
Empora multimedia lectern with screen on front by AWARTS in University of Mons in Belgium