Empora podium in University of Mons, Belgium

We are proud to present you our EMPORA podium (lectern) in UNIVERSITY of Mons, Belgium.

https://www.facebook.com/UniversiteMons/posts/3338917706203274

Our products are durable, so they are very interesting products.

If you wish to read more about this product – feel free to click here: 

 

Mównice produkcji naszej firmy to przede wszystkim trwałe rozwiązania bazujące na przemyślanym, dopracowanym projekcie. Tworząc nasze produkty bazujemy na odpornych materiałach, dzięki czemu mównice są nie tylko ładne, ale i funkcjonalne.

Okładzina zewnętrzna mównic wykonana jest najczęściej z materiału mineralno-akrylowego typu corian (kerrock, staron), który jest trwały i wytrzymały, ale także antyseptyczny.

Konstrukcja mównicy wykonana jest ze stali malowanej metodą proszkową na wybrany kolor RAL, co daje stabilność i odporność na zniszczenie.

Każda, nawet najbardziej podstawowa wersja wyposażona jest w mikrofon i lampkę LED na gęsiej szyi – jest to więc produkt gotowy do użytku.

W wersjach bardziej zaawansowanych możemy umieścić w mównicach ekran na froncie nawet do 32 cali.

Mównica z regulacją wysokości oraz kąta nachylenia pulpitu to nasze rozwiązanie pomagające użytkownikowi komfortowo przeprowadzać konferencję.

 

Patentowe rozwiązania jako akcesoria umożliwiają łatwe przemieszczanie mównicy bez konieczności montowania kółek na stałe.

 

W przypadku zainteresowania naszymi produktami proponujemy Państwu różne modele mównic w zależności od potrzeb:

  • Antica – rozwiązanie oparte na kolumnie z płaskim frontem w wybranym kształcie. Na froncie możliwość umieszczenia logo płaskiego, przestrzennego lub ekranu nawet do 17 cali. Mównica Antica to kompaktowe rozwiązanie i funkcjonalny wzór.
  • Vestiga – obły front nadaje tej mównicy przestrzenności i elegancji. Bardzo często jest wykorzystywana przez obiekty rządowe
  • Renaissance – może posiadać wszelkie dostępne funkcjonalności nawet ekran o rozmiarze 32 cale na froncie. Jedna z częściej wybieranych mównica z regulacją.
  • Empora – bardzo solidna konstrukcja, nowoczesny a zarazem nie zrywający z tradycją wygląd, pięknie komponuje się w pomieszczeniach zarówno nowoczesnych jak i tradycyjnych sal konferencyjnych.
  • Modern – ciekawe wzornictwo z jednoczesną funkcjonalnością dają prelegentowi duże oparcie.

 

Mamy duże doświadczenie w projektowaniu mównic oraz stołów do konferencji prasowych.

Empora podium in University of Mons, Belgium