dystrybucja mównic Bliski Wschód – Awarts

dystrybucja mównic Bliski Wschód – Awarts

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że wysyłamy nasze produkty na cały świat – w tym oczywiście Bliski Wschód.

Arabia Saudyjska, Kuwejt, Oman, Katar, Irak, Bahrain, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Liban, Syria, Jordan, Egipt, Sudan, Jemen oraz Iran.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem naszych produktów i znajdują się Państwo w jednym z powyższych krajów – prosimy o kontakt z Venuetech. Otrzymacie Państwo profesjonalną obsługę i dobrą ofertę.więcej o produktach AWARTS:

https://awartsgroup.com/produkty/

Mównice produkcji naszej firmy to przede wszystkim trwałe rozwiązania bazujące na przemyślanym, dopracowanym projekcie. Tworząc nasze produkty bazujemy na odpornych materiałach, dzięki czemu mównice są nie tylko ładne, ale i funkcjonalne.

Okładzinę zewnętrzną mównic wykonujemy najczęściej z materiału mineralno-akrylowego typu corian (kerrock, staron), który jest trwały i wytrzymały, ale także antyseptyczny.

Konstrukcję mównicy wykonujemy ze stali malowanej metodą proszkową na wybrany kolor RAL, co daje stabilność i odporność na zniszczenie.

Każda, nawet najbardziej podstawową wersję wyposażamy w mikrofon i lampkę LED na gęsiej szyi – jest to więc produkt gotowy do użytku.

W wersjach bardziej zaawansowanych możemy umieścić w mównicach ekran na froncie nawet do 32 cali.

Mównica z regulacją wysokości oraz kąta nachylenia pulpitu to nasze rozwiązanie pomagające użytkownikowi komfortowo przeprowadzać konferencję.

Patentowe rozwiązania jako akcesoria umożliwiają łatwe przemieszczanie mównicy jednakże bez konieczności montowania kółek na stałe.

W przypadku zainteresowania naszymi produktami proponujemy Państwu różne modele mównic w zależności od potrzeb:

Antica – rozwiązanie oparte na kolumnie z płaskim frontem w wybranym kształcie. Na froncie możliwość umieszczenia logo płaskiego, przestrzennego lub ekranu nawet do 17 cali. Mównica Antica to kompaktowe rozwiązanie i funkcjonalny wzór.

Vestiga – obły front nadaje tej mównicy przestrzenności i elegancji. Bardzo często wykorzystują ją instytucje rządowe

Renaissance – może posiadać wszelkie dostępne funkcjonalności nawet ekran o rozmiarze 32 cale na froncie. Jedna z częściej wybieranych mównica z regulacją.

Empora – bardzo solidna konstrukcja, nowoczesny a zarazem nie zrywający z tradycją wygląd, pięknie komponuje się w pomieszczeniach zarówno nowoczesnych jak i tradycyjnych sal konferencyjnych.

Modern – ciekawe wzornictwo z jednoczesną funkcjonalnością dają prelegentowi duże oparcie.

Mamy duże doświadczenie w projektowaniu mównic oraz stołów do konferencji prasowych.

dystrybucja mównic Bliski Wschód – Awarts – Zapraszamy do kontaktu.

Więcej o mównicach: link