Bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk SafeGuard by AWARTS jest odpornym i pięknym jednocześnie urządzeniem. Wybór kolorów, możliwości dopasowania oraz wybór rozmiarów zapewni satysfakcję klienta.

SafeGuard

Bezdotykowe urządzenie do dezynfekcji rąk SafeGuard produkowany przez firmę Awarts to najlepsze na rynku rozwiązanie. Dlaczego? Zacznijmy od tego, że ma:

– stabilną, stalową konstrukcję.

– stalową, ciężką stopę, a więc jest stabilny

– odporny i trwały lakier proszkowy

– a także jest opcja wyboru dowolnego koloru z palety RAL

– duży – 10 litrowy zbiornik na płyn do dezynfekcji

– wygodny przycisk do napełniania instalacji oraz

– regulacja ilości podawanego płynu do dezynfekcji

– podświetlenie informujące o stanie urządzenia

– czujnik poziomu płynu*

– różne rozmiary – STANDARD dla dorosłych, TEEN dla młodzieży, KIDS dla dzieci

– a także – wersja nabiurkowa/wisząca (zbiornik aż 5 litrów!)

– dezynfekcja do rąk dzieci to ważny aspekt w dzisiejszym świecie. Nasz model KIDS jest niski – co zapewni dodatkowe zabezpieczenie przed dostaniem się płynu do małych oczek.

– model TEEN to wersja dla starszych dzieci – do szkół. Zbiornik jest nadal duży (10 litrów), jednak wysokość urządzenia do dezynfekcji jest dopasowana dla niższych osób. Dzięki temu nastolatkowie i uczniowie szkół podstawowych będą więc mogli komfortowo korzystać z naszego dezynfektora SafeGuard.

– model STANDARD to rozwiązanie idealnie nadające się do biur, przestrzeni publicznych, hoteli itp. Tu duży – 10 litrowy zbiornik, aby długo używać bez konieczności ciągłego uzupełniania płynu.

– model WALL – wersja na-biurkowa, z opcją powieszenia na ścianie. Posiada duży – 5 litrowy zbiornik na płyn do dezynfekcji.

– prostota obsługi

– co więcej, możliwość używania bezprzewodowego – wkrótce będzie można używać naszych maszyn zarówno przewodowo jak i bezprzewodowo.

A więc:

W przypadku zainteresowania naszą ofertą sprzedaży stacji bezdotykowych do dezynfekcji dłoni (rąk) SafeGuard – prosimy o kontakt. Bezpośrednio lub kontakt z jednym z naszych przedstawicieli na świecie.

Zapewniamy niezbędne ilości dezynfektorów. Produkujemy na zamówienie, ale mamy także stany magazynowe. Istnieje także opcja personalizacji – np. umieszczenia logo na maszynie lub pomalowania jej we wzory.

Co do dostawy, to dostarczymy Państwu nasze produkty „pod drzwi”