Wsparcie i FAQ


Poniżej znajdziecie Państwo odpowiedzi na często zadawane pytania. W przypadku nie znalezienia rozwiązania prosimy o przejście do zakładki kontakt za pośrednictwem przycisku. Wówczas prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Przejdź do kontaktu

Często zadawane pytania

1Jakie możliwości posiadają mównice Awarts® ?

Mównice Awarts® w zależności od wersji posiadają dotykową regulację wysokości, dotykową regulację kąta pochyłu pulpitu, ekran dotykowy do zarządzania prezentacją czy panel przyłączeniowy Mediabox©. Więcej o możliwościach mównic Awarts® w zakładce Funkcjonalność.

2Jakie akcesoria wchodzą w skład mównic Awarts® ?

Mównice Awarts® wyposażone są w mikrofony oraz lampki wiodących na rynku producentów. Ponadto mównice Awarts® mogą zostać zapakowane w elegancki, szyty na miarę pokrowiec lub mogą zostać dostarczone w skrzyniach typu CASE© klasy Premium. Więcej w zakładce Akcesoria.

3Jakie są wymiary / waga mównic Awarts® ?

Szczegółowe wymiary oraz waga mównic Awarts® dostępne są w zakładce Mównice w poszczególnych stronach dotyczących konkretnego modelu.

4Co to jest 'jednostka zarządzająca' ?

Jednostka zarządzająca jest to komputer klasy miniPC umieszczony wewnątrz mównicy. Komputer ten integruje działanie monitorów: dotykowego umieszczonego w pulpicie oraz frontowego. Ponadto dzięki zastosowaniu sprzętu tej klasy możliwe jest podpięcie projektora lub innego urządzenia peryferyjnego przez umieszczone w mównicy specjalne gniazda. Szczegóły w zakładce Funkcjonalność.

5Czy można podłączyć projektor / inne urządzenia ?

Projektor lub inne urządzenie multimedialne można podłączyć do odpowiedniego gniazda umieszczonego w mównicy. Dostępność gniazd uzależniona jest od wersji danej mównicy. Więcej w zakładce Mównice w poszczególnych stronach dotyczących konkretnego modelu. Możliwe jest również podłączenie nośnika danych typu USB flash drive oraz standardowej klawiatury lub myszki komputerowej.


1Jaka gwarancja udzielana jest na mównice Awarts® ?

Gwarancja udzielana jest na wszystkie elementy konstrukcyjne na okres 10 lat. Pozostałe elementy takie jak np. elementy elektroniczne objęte są gwarancją producencką.

2Czy oferta obejmuje dołączenie oprogramowania oraz licencji?

Odpowiednie oprogramowanie dotyczy tylko mównic w wersji Executive. Jednostka zarządzająca posiada wówczas preinstalowany system Microsoft Windows 10 Home PL (wersja 64-bitowa) licencjonowany dożywotnio na zastały komputer.

3Jakie napięcie dostarczane jest do mównic Awarts® ?

Mównice Awarts® zasilane są prądem zmiennym o napięciu 230V.

4Jaki jest czas realizacji zamówienia ?

Czas realizacji, liczony od momentu podpisania umowy do podpisania protokołu odbioru, wynosi 30 dni roboczych.